Co dělat, když je váš příjem malý?

Může se stát, že potřebujete půjčku, a přitom je váš příjem tak mizerný, že už předem víte, že při posuzování bonity v bance nemáte šanci obstát. Vždyť pokud jde o bonitu, tak v bance mnohdy neobstojí ani ti, kteří mají solidní příjmy, ze kterých živí celou rodinu, a ještě navrch nějaké peníze ušetří. Takže co dál?
V takové situaci vám zbývá jediné řešení – zapomeňte na banky a svou pozornost soustřeďte na nebankovní společnosti. Od Loňského roku je těchto společností na trhu sice o poznání méně, než dříve, za to však máte jistotu, že zde zůstaly jen ty nejlepší, které vám nabízí opravdu solidní podmínky.čtyři bankovky na bílém pozadí
Právě nebankovní společnosti se od bank liší v jedné podstatné věci – nabídnou vám půjčku i v situaci, kdy vaše bonita není růžová anebo máte nějaký ten vroubek v registru. Nebankovní společnosti zkrátka vědí, že život není ideální a snaží se hledat takové řešení, které bude na míru životní situaci, ve které se právě nacházíte.
Takže pokud je řeč právě o vás, tak takové nabídky neváhejte využít! Vždyť právě pouze v nebankovní společnosti můžete získat hypotéku bez doložení příjmu fahd.cz anebo hypotéku bez registru. A to ještě není řeč o skvělé nebankovní americké hypotéce na všechno a pro všechny.
Připravit byste se ovšem měli na to, že typickým rysem všech nebankovních hypoték je ručení nemovitostí. Právě od hodnoty nemovitého majetku se odvíjí výše půjčky, o jakou můžete požádat.drobné asijské mince na modrém pozadí
V každém případě byste měli vědět, že nejde pouze o ručení nemovitostí, ale také o vaši bonitu. A ani v případě hypotéky bez doložení příjmu vám úvěr nikdo neposkytne, aniž by si vaši bonitu prověřil. V tomto smyslu je název zmíněného úvěru poněkud matoucí, protože ve skutečnosti jde o to, že i s nižší bonitou můžete půjčku získat, ale v případě, že bude zjevné, že byste měli potíže s jejím splácením, tak ani tuto půjčku nedostanete.