Rezervace hotelu

Znáte vůbec jak funguje rezervační systém? Je to docela jednoduché. I když pro někoho to může být složité. Já jsem totiž taková, že nerozumím moc novým věcem a opravdu hodně těžko se něčemu novému naučím. A kdy se měla pracovat v jednom hotelu, kdy děláme taky rezervace, Byla jsem z toho docela v šoku. Opravdu velmi dlouho mi trvalo, no jsem pochopila celý rezervační systém. Protože v rezervačním systému je toho opravdu hodně. Musím tam zadat všechny údaje klientů a taky dny a časy, kdy klienti do hotelu přijedou a kdy odjedou. Rezervační systémy jsou tedy docela složité.

potvrzení rezervace

Nicméně ale už v hotelu pracuji dva roky, takže se mi rezervační systém zdá opravdu jednoduchý. Rezervace dělám denně, a to třeba i sto rezervací. A stovka za den je opravdu hodně. Je toho opravdu hodně, takže už rezervační systém znám nazpaměť. A všechny rezervace dělám taky už snad i se zavřenýma zima a musím říct, že mě to baví. Tak jsem si řekla, že udělám překvapení pro mou maminku a tady jí zarezervuj jeden pokoj mám. Mámě tady taky wellness vířivky. Takže maminka bude jistě ráda, když si bude moci užít nějaké vířivky. Tak jsem mamince zarezervovala hotel na dvě noci, a to včetně vířivek.

recepční

Taky jsem jí domluvila saunu a masáž. A když jsem tento rezervační systém dala mamince, byla celá nadšená. A já jsem ráda, že se mamince udělala radost. A já vím, že rezervační systém funguje na tom principu, že máte všechno dopředu dané a nemusíte se bát, že vám to někdo něco vyfoukne anebo že to nebude platit. A vy taky využíváte nějaký rezervační systém nebo hrajete na náhodou? Protože se nevyplatí jet někam a doufat, že vám to vyjde. Vemte si, že třeba jedete někam hodně daleko a bez rezervace. A co když v žádném hotelu nebude místo? To pak budete jistě smutní a naštvaní, že jste si neudělali rezervaci pokoje v hotelu.