Nuda není dobrým společníkem pro nikoho

Jednou z možností, jak zajistit našemu zvířátku stálou zábavu, je pořídit mu kamaráda stejného druhu. Někdy je to ale tak trochu problematické. Pokud je stejného pohlaví, pak může dojít k nesnášenlivosti a jestliže je opačného, pak dříve či později dojde k rozšíření chovu. A ne vždy je to pro nás žádoucí.
o Proto je dobré pořídit mu do jeho výběhu nějakou hračku.
o Vždy ale musí být vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu, protože je jasné, jak ji asi bude používat.
· Zejména v případě, že máme hlodavce.
okusovadlo pro morče

Super hračky pro malé hlodavce

Pro zvířátka, která jsou chovaná v domácích podmínkách, se vyrábějí různá okusovadla, která jim pomáhají nejen zahánět nudu, ale také udržují jejich chrup v bezvadném stavu. Hlodání je pro ně totiž naprosto přirozenou potřebou. Pokud zajdeme na jaře do přírody, můžeme jim pro zpestření přinést nějakou zajímavou větvičku. Chcete-li pro ně ale udělat maximum, pak využijte nabídky profesionálních výrobců hraček pro zvířátka.
o Díky různým kolotočům, žebříkům, houpačkám nebo mostům a prolézačkám se rozhodně nudit nebudou.
· Pokud je nebudou právě prozkoumávat, mohou se do nich bez obav zakousnout.
domek pro morčata

Každý týden jiná zábava

Všechny výrobky jsou z nezávadného přírodního materiálu, který je těmto savcům velice blízký a je pro ně přirozený. Například dřevěný váleček s rolničkou, který je určený pro zakrslého králíčka nebo morčátko. Až váš mazlíček váleček rozpohybuje, rolička začne cinkat, a to ho povzbudí k další aktivitě.
o Nemusíte se tedy obávat, že po vašem odchodu do zaměstnání bude zvířátko strádat samotou.
Těchto výrobků je celá řada, a tak není problém například po týdnu okoukanou hračku na čas uklidit a dát na pobavení opět jinou. Velice oblíbená je i travní koule pro drobné hlodavce. I v ní je zabudována rolnička po větší zábavu.