Comeback šátků se hlásí

Na co můžete zaměřit vaši pozornost v módním světě návratů? Přece na doplněk, který je nejen praktický, ale vám zvýrazní i celý váš outfit. Někdy se používal spíše pro potřeby užitku, kdy měl náš krk, hlavu nebo celé ramena ochránit před nepříznivým a chladným počasím. Dnes se však nosí především na parádu a na efekt, kvůli kterému se za vámi otočí nespočet lidí, protože budete nepřehlédnutelná.
barevné šátky.jpg

Těšte se z jeho nové podoby nošení

Řeč je o šátku, který už nesplňuje jen funkci ochrany vašeho krku, ale dosáhl vyššího rozměru. Díky širšímu sortimentu jeho materiálů, výrazných vzorů, barev všech druhů, délky a střihů, si můžete zvolit takový, který vám perfektně zapadne do vašeho šatníku. Dokonce byste si jich měla pořídit hned několik, abyste později nemusela řešit ostatní detaily kolem vašeho oblečení.

Jeho podoby nošení také vzrostly

Kdysi se pečlivě zavázal kolem krku, aby držel na místě. Dnes si ho bez obav hoďte kolem krku volně a bez jakékoliv další úpravy. Nebo si ho zavažte do různých motivů. Vytvořte si na jeho konci mašli, pionýrský uzel nebo jeho konec schovejte úplně – máte nespočet možností jeho nošení, protože je velmi univerzální.
Ve velké nabídce nalezete i takové, které jsou jako jeden celek. Výhodou je, že si ho nemusíte nijak upravovat, ale pouze přehodit přes hlavu tak, jak sama uznáte za vhodné.
jahody na klobouku.jpg

V zimě, ale i v létě

Neřiďte se dle ročních období, dokonce ani dle počasí. Na výběr máte z několika materiálů, které vás nejen zahřejí, ale současně nebudou nijak přehřívat. Vzdušné, volné nebo saténové šátky, jsou velkým hitem i v průběhu léta nebo teplejšího počasí. A protože se z něho stal především stylový doplněk oblečení, myslí se i na to, abyste o něm nemusela ani vědět a neobtěžoval vás.
Zaručeně si vyberete takový, který vám dokonale padne a vy se v něm budete cítit o něco více sexy a žensky.