Krásně průzračná voda během chvilky

Velká spousta lidí si myslí, že si prostě pořídí na zahradu koupací zařízení, sem tam do něj vhodí nějakou tu chlorovou tabletu a síťkou vyloví nějaký ten lísteček nebo kousek trávy a mají po starostech, ale jakmile si koupací zařízení pořídí a chvilku jej používají, tak zjistí, že péče o toto zařízení a hlavně o vodu v něm obsaženou není zase tak jednoduchá, jak si představovali, a že budou k péči o něj potřebovat více pomocníků.
plavecký kruh.jpg
Ano, samozřejmě, že chlorace vody je základ, ale chlor Vás zbaví pouze mikrobů a bakterií, které by mohly zapříčinit vznik řas, ale už Vás nezbaví mechanických nečistot, které se dostávají do Vašeho koupání po dobu jeho využívání. Je to tak. V průběhu koupání se do vody dostávají kousky trávy, hlíny či písku na nohách koupajících, díky větru se do vody mohou dostat lístky z okolních stromů, hmyz a spousta dalších nečistot.
Samozřejmě, že s nečistotami plovoucími na hladině si poradíte za pomocí síťky, ale co s těmi, které se usadí na dně? Tady už Vám může pomoci jedině kvalitní bazénový vysavač. Tento pomocník je přímo k nezaplacení a investice do něj se Vám jistě vyplatí. Na trhu dnes najdete hned několik druhů bazénových vysavačů od jednoduchých malých ručních modelů přes poloautomatické až po plně automatické modely vhodné pro velká koupací zařízení.
rodinný bazén.jpg
Je dobré si všechno nejdříve promyslet. Jak velké máte koupací zařízení? Kolik chcete do bazénového vysavače investovat peněz? A další otázky. Jakmile znáte odpovědi, vstupte do naší nabídky a vyberte si přesně ten pravý přímo pro Vaše koupání. Nezapomeňte si také z naší nabídky vybrat potřebné pomocníky, jako jsou propojovací hadice, náhradní kartáče a další doplňky, které se Vám budou jistě hodit. Jsme si jisti, že s našimi pomocníky budete velmi spokojeni a údržba Vašeho koupání bude snadnější, rychlejší a efektivnější.