Jízda sporťákem nebo let balonem?

Jste-li na vážkách, zda by váš drahý nebo vaše drahá polovička zvládla absolvovat některý z adrenalinových zážitků, položte si nejprve několik zásadních otázek. Mají rádi vzrušení? Jsou aktivní a stále v pohybu? Rádi vyzkouší něco nového? Pak neváhejte a vyberte pro svou lásku některý z mnoha adrenalinových zážitků, na který jen tak nezapomene.  Nebojte se, nemusíte se hned pouštět do života nebezpečných akcí, můžete upřednostnit i „jemnější“ varianty. V současné době internet nabízí opravdu velkou škálu dárkových poukazů na všemožné aktivity. Od simulátoru volného pádu, až ke klasice, jakou je bezesporu bungee jumping a další.
barrel racing

To je jízda!

Především pány by mohla zaujmout jízda autem. Ne ale ledajakým! Vybírat lze například jízdu v Porsche, Lamborghini po dálnici. Zkusit může i jízdu s Ferrari na s formulí na okruhu. Dnes není nic nemožné, proto lze realizovat i extrémní jízdu na čtyřkolce nebo se stát alespoň na okamžik spolujezdcem v Rallye. Zkrátka, pokud vašeho muže láká vůně benzínu a pedál rádi občas sešlápnou až na podlahu, pak tento druh adrenalinu bude to pravé!
seskok padákem

Výšky

Adrenalinové zážitky absolvované ve vzduchu jsou již pro někoho příliš moc. Hodně lidí se bojí výšek a jenom představa volného pádu nebo letu balonem je prostě hrůzostrašná. Jsou ale jedinci, které tento způsob zážitku naprosto fascinuje a právě pro ně je vhodná nabídka adrenalinu ve vzduchu. Nabídka je víc než široká. Zkusit lze paragliding motorový nebo třeba tandemový. Dále tandemový seskok padákem, bungee jumping. Pokud chcete, aby váš protějšek zažil i takové lahůdky jako je řízení letadla, pak mu můžete zařídit i pilotování ultralehkého letadla. Nadšenci stavu bez tíže mohou vyzkoušet i simulátor volného pádu.
boxster 911

Vodní hrátky

Vodu máme jistě rádi všichni. Najdou se však tací, které nebaví jen tak líně plavat, případně sjíždět tobogány. Právě pro tyhle aktivní lidi jsou v nabídce adrenalinových zážitků připraveny mnohé atrakce, z nichž některé mohou vyzkoušet i děti. Zmínit můžeme namátkou například Jetpack, kdy se sedí v křesle, které je poháněno vodou, přičemž se člověk vznáší nad vodou. Tato atrakce je přístupná již od patnácti let. Dalším zážitkem může být i jízda na vodním skútru nebo vodní lyžování.