Populární, moderní a především rychlé

Ptáte se, co je tak populárního a moderního? Samozřejmě nebankovní hypotéka. Ta se dá vyřídit velice snadno a především rychle. Dokonce samotné schválení může proběhnout během jediného dne. To je velká výhoda, protože pak už získáte své peníze.

podnikání

Tato forma úvěru představuje hypotéku, díky které získáte až 70% z odhadu vaší nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.
Schválení úvěru je rychlé, vše probíhá online, pomocí internetu, proto je tento systém daleko modernější než jakýkoliv předešlý, kdy jste museli chodit do banky několikrát a měli stále plné ruce práce s dokládáním listin. Každý týden jste museli do banky a po několika dlouhých měsících jste konečně získali úspěšně peníze. To jsou přece naprosto nesmyslné záležitosti v dnešním světě, kdy je potřeba inovovat a přizpůsobovat se okolnímu světu technologií. Samozřejmě, že i my si s vámi sjednáme schůzku, ale to pouze pro podepsání smlouvy.

Jedná se o podnikatelský úvěr

Buďto může jít o podnikatelský úvěr bez registrů. Kde je možná doba splácení až 30 let a nezkoumají se žádné bankovní ani nebankovní registry dlužníků. Nebo může jít o podnikatelský úvěr bez doložení příjmů, kde nemusíte dokládat své daňové přiznání.

Každého podnikatele bude jistě také zajímat úrok.
– Úroková sazba se pohybuje od 7% p.a. v případě klientů, kteří mají záznam v registru dlužníků.
– Pro případy, kdy klienti nemají žádný záznam a chtějí získat hypotéku, je zde možnost získání úrokové sazby již od 4% p.a. Do této kategorie můžete zařadit ještě klienty, kteří by měli pouze nějaký drobný přestupek.

úspěch

Zajistíme nízké splátky.
Garantujeme také nízké měsíční splátky. Všichni klienti čili všichni podnikatelé, kteří si u nás sjednávají úvěr, dosáhnou na mimořádné podmínky. Celé vyřízení je navíc rychlé a velice snadné, takže se nebudete zabývat a zdržovat maličkostmi. Nechejte si zdarma vypracovat návrh řešení vaší finanční situace.