Jak využít sílu léčivých kamenů

Pokud se rozhodnete, že se vydáte touto cestou samo léčení, věnujte pozornost už při jejich nákupu. Vezměte je do ruky a vnímejte to, jak na vás působí. Dejte přednost takovým kamenům, které vám jsou příjemné a jsou bez sebemenšího poškození. Jenom tak z nich bude proudit správná energie. Jako nejlepší se osvědčily zaoblené valounky. Před prvním použitím je nechte projít řádnou očistou. Sahalo na ně před vámi více lidí a mohla by v nich být negativní energie. Do teplé vody nasypte mořskou sůl a kameny v nich nechte ponořené přes noc. Opláchněte je a vysušte bavlněnou utěrkou. Poté je nechte tzv. nabít na přímém slunci. Některé se nabíjejí při svitu měsíce, nejlépe při úplňku. Od této doby na ně sahejte už jenom vy.
rock crystal

  • Pro nejlepší účinky se doporučuje nosit léčivékamenypřímo na těle ve formě přívěsku, nosit ho v kapse, nebo si ho dát pod polštář. Vhodné je přikládat si je na čakry, nebo přímo na postižená místa, jejich energie bude k nim lépe proudit. Při přímém styku s vaším tělem se teplem aktivují. Nejúčinněji působí při hnětení.

  • Pokud s léčivými kameny teprve začínáte, je pro vás vhodný právěkřišťál. Nespleťte si ho však s obyčejným bezbarvým křišťálovým sklem. Rozhodně by neměl chybět ve sbírce nikoho, kdo věří v léčivou moc drahých kamenů. Má univerzální léčivé účinky, pročišťuje a harmonizuje lidskou duši a dokáže eliminovat elektromagnetický smog, který vychází z mobilů a počítačů.

  • Jako další univerzální minerální léčivý kámen se dá označit ametyst. Pozitivně působí na nervovou soustavu, stabilizuje ji, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém. Pomáhá při bolesti hlavy, migréně a neuróze.

barevné kameny

  • Léčivé kameny mají vliv dokonce i na jednotlivá znamení zvěrokruhu. Na internetu najdete celý seznam a doporučení, které se pro vás hodí. Pro každé znamení, ale i onemocnění, se hodí jiné druhy kamenů.V žádném případě ale neslouží k úplnému vyléčení vážných onemocnění, ale spíše na posílení energie a podpoření léčby.