Oživte si vaše zdi samolepkami

Zařizování vašeho bytu, nebo domu, dá bezpochyby neskutečně moc práce, přemýšlení, ladění detailů a souhry všech dekorací. Možnost, jak si jednoduše a nádherně ozvláštnit jednotlivé místnosti, je dát jim život v podobě samolepek na zeď. Existuje už celá řada přepracovaných a módních samolepek, které vašemu bydlení dodají šmrnc a vašim místnostem dokonalost detailů.
Jaké druhy samolepek jsou dnes v kurzu?
motiv květiny

Dřevěné

Tento přírodní skvostný materiál nosí svou hrdou jistotu a krásu v podobě kvalitních dekorací. Dřevěné samolepky na zeď jsou v oblibě především pro svoji životnost a stylový efekt. Patří ovšem mezi ty dražší, proto když se rozhodnete koupit si nějaký větší kousek, myslete na to, že vás to bude něco stát. Do budoucna se vám to, ale rozhodně vyplatí, nepochybujte! Skvěle se hodí například do dětského pokoje, kterému dodají kouzlo a duši, protože i první dětské hračky, byli vyráběné ze dřeva.

Vinylové

Vinylové samolepky na zeď jsou skvělou volbou do vašeho obýváku, nebo kuchyně. Vzhledem k tomu, že se zde tráví spousta času, je pravděpodobnost znečistění vysoká. Vinylové samolepky nabízí kvalitu v podobě omyvatelného materiálu a dlouhé životnosti. Velmi oblíbené bývají ornamenty, zvířata, květiny, nebo různé nápisy a texty. Vašemu domovu dodají útulný a osobitý charakter.
ornament se srdcem

Umístění samolepek

Je opravdu důležité zvolit na zdi místo, kam vaši samolepky nalepíte. Většina spotřebitelů garantuje možnost odlepení a přemístění na jiné místo, shodneme se ovšem na tom, že některé lepidla to nevydrží a můžou se časem zbytečně odlepovat.Kam se samolepky lepí nejčastěji?
nad sedací soupravu
vedle obývací zdi
nad postel
nad kuchyňský stůl
Samolepky si můžete nalepit kdekoliv máte doma prázdní místo, je dobré ovšem myslet na situaci, kdy přibude nábytek a tak volte raději vyšší položenou polohu na zdi.