Na oblečení si dejte fakt záležet

Možná se Vám zdá, že se se svatebním obřadem a přípravami svatby vůbec dělá příliš mnoho cavyků. Tolik peněz to stojí a nakonec se hlavní protagonisté za čas rozvedou.
I to je názor, který se, bohužel zakládá na pravdě. Ale je vůbec možné, že snoubenci, kteří se rozhodli spojit své životy v jeden společný, myslí u oltáře na to, že se stejně jednou rozvedou? To jistě ne. Třeba právě svatba, na kterou jste pozváni, bude první a poslední v jejich životech. A mezitím neproběhne ani rozvod! Takže se umírněte se svým názorem na svatby a připravujte se také.
šaty na figurínách.png
Pozvání na svatbu oceňte.
Kdo Vás kdy pozval na tak významnou událost? Jde o rodinnou sešlost, která se stane svědkem významného rozhodnutí dvou milujících se lidí. A vy jste byli pozváni. To už asi něco znamená, nemyslíte? Takže oprašte společenské šaty na svatbu a buďte poctěni tímto pozváním!
To se dalo čekat.
Moc často se společenských událostí nezúčastňujete, viďte? Občas si vyjdete do divadla, ale jinak? Žádná mimořádná kultura. Takže do Vašich jediných společenských šatů, které by se na svatbu hodily, se prostě nevejdete.
· Ani Vy, protože jste malinko přibrala.
· Ani Vy, kterému se od piva zakulatilo bříško!
Na oblečení vážně záleží.
Ne, že něco spleskáte dohromady ze svého šatníku a vyrazíte na tak významnou událost v nějakém podivuhodném outfitu! Opovažte se! Vy se hezky vezmete za ruce a půjdete si pořídit nové společenské šaty na svatbu. Nakonec se Vám takové oblečení bude hodit i do divadla. Jen abyste ale zase do roka něco nepřibrali na váze! To byste oblečení příliš nevyužili!
vystavený oblek.jpg
Nebo víte, co? Tak si zajděte do salonu, kde slavnostní společenské šaty půjčují. Možná to bude lepší řešení, než je hned kupovat. Ve Vašem případě by se to asi opravdu nevyplatilo. To raději peníze věnujte do kvalitního svatebního daru. Dejte si vážně záležet na tom, abyste uctili významnost svatebního dne slavnostní oblečením!