Čím vybavit byt po renovaci

S přípravou bytu k renovaci započněte minimálně čtrnáct dnů před jejím začátkem. Pokládka nových podlah, výměna oken a nátěry stěn budou vyžadovat vystěhování nábytku z jednotlivých pokojů. A to je přesně ta doba, ve které se ukáže, co už po třiceti letech dosloužilo. Po vynesení nábytku do náhradních prostor zjistíte, s čím se budete muset rozloučit. Nábytek z ložnice je zachovalý, ale postelové matrace budou potřebovat vyměnit. Kuchyňská linka zůstane, po drobných úpravách, zachována. Rovněž dřevěná nábytková stěna z obývacího pokoje se vrátí zpátky. Ale sedací souprava přinese největší překvapení. Po vynesení se začíná rozpadat a bude ji potřeba vyměnit za novou.

sedačka

Aby v něm bylo ještě příjemněji

Renovace bytu je započata, řemeslníci jsou v plné práci. Nejdříve jsou vyměněna okna, následuje pokládka nových podlah a na závěr přijde malba stěn. Vás čeká v tomto čase příjemný úkol. Vybrat do svého bytu doplňky, aby se vám v něm žilo příjemně i v dalších společných letech. Po inspiraci v internetovém magazínu se rozhodnete, že novou sedací soupravu do zrenovovaného obývacího pokoje si koupíte koženou. V medové barvě. Vždycky jste si takovou přáli. Je pohodlná a dobře se udržuje. Na nové plovoucí podlahy, ve stejné medové barvě, dokoupíte malé koberečky.

pohovka

A dokonce i nově nainstalované dřevěné žaluzie jsou ve stejném odstínu. Jednu stěnu v pokoji se rozhodnete nechat vytapetovat. Fototapetou z míst, kde jste strávili svatební cestu. Ložnici si vybavíte novými moderními matracemi. A na noční stolky si koupíte zbrusu nové osvětlení. Lampy s nádherným látkovým stíněním. Kuchyň se dočká nové sklokeramické desky a vytoužené horkovzdušné trouby. A v pracovně přibude zbrusu nový stolek pod počítač. S novou židlí, otáčecí, ze které už nebudou bolet záda.