Hubněte bez hladovění

Sedavý způsob života a hlavně stres, který téměř každého z nás doprovází doslova na každém kroku, nám přináší celou řadu zdravotních problémů. Některé jsou zprvu nenápadné a my si jich ani příliš nevšímáme. O to zákeřnější mohou později být. Jedním ze zdravotních rizik současnosti je nadváha nebo dokonce obezita. Tímto problémem trpí čím dál více lidí.

dieta

  • Proto se profesor Blackburn rozhodl něco s tím udělat. Identifikoval stav zvaný ketóza a jak by jej šlo v těle nastavit.
  • Jedná se totiž o způsob, jakým tělo spaluje tuky.

A POVEDLO SE. Na základě jeho výzkumů vznikla takzvaná bílkovinná dieta, kterou známe také pod termíny ketonová nebo ketodieta. Díky tomu, že lze skutečně tento stav v těle vyvolat, je možné už za několik týdnů redukovat svou váhu na ideální hodnoty. A nejen to. Zajistit si, aby na oněch hodnotách už také zůstala. Kromě tohoto přínosu je také zaručené, že tělo nebude při snižování váhového nadbytku nikterak trpět.

Tělo ví, co je pro něho dobré

Ketóza je přirozený biologický stav, při kterém náš organismus dostává dostatečné množství proteinů (bílkovin) a zároveň se snižuje příjem tuků a sacharidů. Štěpením tukových tkání se v ketóze vytvářejí ketolátky, které nahrazují nezbytné sacharidy.

  • Výsledkem je to, že se tělo začne zbavovat nejen podkožního, ale i útrobního tuku.
  • Ten je obzvláště nebezpečný, protože obklopuje důležité orgány.

měření
Dalším pozitivem je, že se snižuje hladina cholesterolu v krvi a klesá produkce hormonu inzulínu. Chuť na sladké je tedy potlačena. Pokud se obáváte výkyvů nálad, pak naprosto zbytečně. Tento vedlejší produkt mnoha redukčních diet zde naprosto odpadá. Budete mít spíše lepší náladu, nežli tomu bylo před zahájením celého procesu. A také si zajistíte detoxikaci organismu. Tělo jednoduše spálí vše, co je pro jeho správné fungování nežádoucí.