Proveďte oslavu narozenin netradičně

Zase to bude jako vždycky. Pozvete babičky, dědečky a jiné příbuzenstvo. Upečete, nebo objednáte dort se svíčkami. A postupně obdarováváte potomka dárky. Potom se zakrojí dort, sní se. Uvaříte kávu a dospělí se baví. A Váš potomek? Asi lítá někde venku.
Jak obrovskou radost byste udělali svému potomkovi, kdybyste všechno letos udělali úplně jinak. Kdyby Váš potomek večer řekl: Mami, tati, to byla skvělá oslava narozenin, děkuji.
narozeninové přání.jpg
Nevíte si rady?
Nejde o nic složitého. Jen učiňte několik menších změn, které by se měli týkat několika bodů.
1. Pozvěte samozřejmě dědečky a babičky a ostatní příbuzenstvo. Ale pozvěte také kamarády ze školky. S některými se od příštího roku nebude vídat denně, když nastupují do škol, jako prvňáčci.
2. Potomek má narozeniny v létě. Taková výhoda místa oslavy narozenin. Udělejte ji na zahradě. Nebo prostě někde venku.
3. Zajistěte program oslavy narozenin. Aby potomek někde nelítal venku.
Ten program oslavy narozenin je docela důležitý a podstatný.
Významné výročí Vašeho potomka by mělo být zábavné, veselé, nezapomenutelné! Co kdybyste pozvali kouzelníka, který děti zabaví na dlouhou dobu. Nakonec i dospělí budou nadšeni. Víte proč? Protože si zavzpomínají na svá dětská léta. Neříkejte, že jste nikdy nebyli na nějakém kouzelnickém vystoupení. Nebo alespoň v televizi Vás nějaký mág nezaujal. A oslava narozenin spojená s kouzelnickým vystoupením? To bude Váš potomek a jeho kamarádi koukat! A když se navíc naučí ještě nějaké to kouzlo! Určitě s kouzelníkem neuděláte chybu!
cylindr a hůl kouzelníka.png
Určitě se můžete také s kouzelníkem předem domluvit na čase, který s Vaším oslavencem stráví. Průběžně může pobavit nakonec celou společnost, která na oslavě narozenin Vašeho potomka bude!
A až se všechno sní, všichni se rozloučí a odejdou. Až Váš rozesmátý a spokojený potomek nebude chtít skončit, teprve potom si můžete s klidem říct: Tak se nám ta oslava narozenin povedla, viď?