Potřebujete jednu, dvě a možná i tři

Jak se liší jednotlivé bazénové folie? Kterou je třeba a si pořídit a která bude výborným pomocníkem?

šnorchl

Při pořízení zahradního bazénu
Jakmile se rozhodnete, že i vaši zahradu ozdobí zahradní bazén, je třeba mu připravit vhodné podmínky. Nejdříve vyrovnáte terén v místě, kam bazén chcete umístit a pokusíte se odstranit největší kameny a ostré předměty. Na místo budete potřebovat nasypat jemný písek, kterým terén zarovnáte a podložit vhodnou geotextilii. Tedy první plachtu, kterou si můžete vybrat v nabídce https://eshop.techneco.eu/Bazenove-folie-a-plachty.

Při provozu zahradního bazénu
Už se nemůžete dočkat koupání a teplotu vody zkoušíte každou volnou chvíli. Sluneční paprsky však ještě nemají ten správný výkon, aby prohřály dostatečně celý objem nádrže. Můžete jim však výrazně pomoci. S druhou plachtou ze široké nabídky, se solární plachtou. Umísťuje se tak, aby se dotýkala vodní hladiny a s její pomocí ji sluneční paprsky prohřejí mnohem rychleji. Vy si výrazně zkrátíte dobu čekání na příznivou teplotu vody. Na solární plachtu nezapomínejte ani večer. Pokud budete bazén pravidelně přikrývat, ochráníte jej nejen před vnějšími nečistotami, ale zamezíte i rychlému prochladnutí. Solární plachta vám bude pomáhat hned dvakrát.

Jakmile skončíte s provozem
Každá koupací sezóna musí jednou skončit, a i vy se dočkáte chvíle, kdy odložíte plavky hluboko do skříně a přestěhujete zahradní lehátka do garáže. V tuto dobu vás čeká příprava bazénu na zimu. Je nutné se postarat o veškeré příslušenství a vhodným přípravkem ošetřit vodu v nádrži. Před nečistotami a sněhem vaši nádrž ochrání třetí ze speciálních plachet. Zazimovací plachta je dostatečně odolná na to, aby vydržela i nepříznivé podmínky a zvládla i několik centimetrů sněhové pokrývky na svém povrchu.

potápění

Při provozu zahradního bazénu vám každá z folií poskytne jinou službu. U nás seženete všechny a za přívětivou cenu.