Proč dopřát vašim blízkým bavlněný textil

Uvažujete nad nějakým dárkem pro vaši rodinu, anebo dokonce máte v úmyslu obdarovat kolegy v práci nebo své spolužáky? Pokud je váš pracovní či školní kolektiv na úrovni, rozumíte si jako přátelé a udržujete spolu pěkné vztahy i v době volna, proč ne? Proč neudělat někomu radost, když to nakonec bude těšit i vás samotné?

Což takhle pořídit vašim přátelům, třeba na památku školní výuky, bavlněná trička? Mohou být i s dlouhým rukávem, mohou to být i bavlněné polokošile či bavlněné mikiny. A proč dát přednost zrovna bavlně?

bavlněná trička

Můžete jej nechat potisknout – textilie v podobě triček je ideální prezent právě pro tyto účely zvláště tehdy, opatříte-li ji potiskem nebo výšivkou. Každý ze spolužáků či spolupracovníků tak může mít památku na vás, i na celý kolektiv. Potisk nemusí být nikterak náročný na přípravu, stačí třeba jen ve dvou barvách symbolické logo, jména nebo přezdívky a časový úsek trvání výukového či pracovního procesu.

bavlněný textil

Přírodní nealergický materiál – budete-li vybírat materiál textilie, dejte přednost raději bavlně. Každý totiž nemusí snášet na svém těle některá syntetická vlákna, zatímco bavlna je tolerována obvykle bez sebemenších problémů a alergických reakcí.

Nesmírně příjemný na dotekbavlněný textil je obecně považován za velmi příjemný a lze jej nosit při různých příležitostech doma, v zaměstnání nebo v přírodě. Některým lidem také vyhovuje bavlněné tričko mnohem víc, než funkční prádlo, které je propagováno pro sportovní činnosti. Bavlnu oceníte při turistice, cyklistice, při tenisu i při fotbale.

Nízká cena – i velmi kvalitní bavlněné textilie s vyšší gramáží nejsou drahé, a to ani ve větším počtu. Pokud je chcete pořídit např. pro spolužáky, finančně vás to nezruinuje. Někdy je možné využít množstevní slevu, nakupujete-li například trička, polokošile či mikiny pro třicet osob.